Profesyonel Web Sitesi Fiyatları Nedir?

Profesyonel web tasarım fiyatları yeni bir site yaptırmak isteyenlerin en fazla merak ettiği konulardan birisidir. Bu sorunun net bir cevabının olmadığı ve fiyatların sunulan hizmete orantılı olduğu, bu soruya verilebilecek en güzel cevaptır. Bir web sitesi tek sayfalık bir web sayfasından başlar ve MYSQL ile güçlendirilmiş global ticaret ağı olan e-ticaret mağazasına kadar uzanabilir. Piyasada web alanında onlarca ürün ve geliştirme var. Durum böyle olunca profesyonel web sitesi fiyatının da ne olacağı belirsizdir.

Bir web sitesi pek çok açıdan güçlendirilmiş bir çalışmadır. Tasarladığımız siteler, web mimarlarımızın 0’dan başlayarak ürettiği bir dijital üründür. Her bir site müşteriler için en iyisi düşünülerek hazırlanır.

profesyonel-web-sitesi

Bir web tasarım için belirli bir fiyat verilmese de fiyat skalası genellikle belirli aralıklarda seyreder. Çoğu firma müşterilerin ihtiyaçlarını görerek temel seviye bir site için 5 bin TL üzeri talep edebilir. Çalışma prensiplerimizde hem sizlere sunduğumuz hizmeti hem de bu hizmetin devamlılığını hedef alıyoruz. Bu sebeple temelde 2000 TL gibi düşük bir bütçeyle bir web sitesi sahibi olmanıza imkân tanıdık.

Bir web sitesi pek çok argümanın bir araya gelişiyle oluşur. Belirli hizmetlerle ortaya çıkan web siteleri asla tek bir kişinin ürünü değildir. Web sitesi tasarlanırken tercih edilen girdiler sonuç olarak elde edilecek ürün olan web sitesinin başarısını doğrudan etkileyecektir. Sizlere sunduğumuz hizmetlerde kodlama, tasarım, seo araçları, seo çalışmaları, alan adı, hosting, sosyal medya hesapları entegrasyonu, dilenirse adcence alt yapısı ve e-ticaret olarak sitenizi geliştirmek için bütün adımları atıyoruz. Bu hizmetlerin bir kısmını kendimiz sağladığımız gibi web sitenizi aldıktan sonra çalışmaya devam edeceğiniz iş ortaklarınız için iyi seçimler yaparız.

Web siteleri asla tek başına bir yazılımdan ibaret değildir. Bir web sitesi fiziksel bir varlık gibi bakım ve ilgi ister. Bunun için güvenlik taramaları ve güçlendirmeleri tarafımızdan gerçekleştirilir.

Site fiyatları hesaplanırken göz önünde tutulması gerekenler arasında sitelerin sürekli maliyetleri de hesaba katılmalıdır. Bunun içinde ücretli eklentiler, alan adı ve hosting kiraları olabilir. Bu maliyetlerden olan alan adı ve hosting hizmetleri sitenizin çevrimiçi kalması için iki temel unsurdur. Bunlardan alan adı yani domainler “www…..com.tr” olarak yazılan web adres isimleridir. Bu alan adları tek bir kullanıcıya tanımlanır ve aylık, yıllık, 3 ve 5 yıllık planlarla kiralanır.

Bu tekrarlayan masraflarla birlikte en ucuz web sitesi fiyatları en başta doğru planlanmış bir siteye yatırım yapmaktan geçer. Sizin web sitenizi uzun süre ekstra maliyetler yapmadan kullanmanız için ihtiyacınız olan her şeyi sağlıyoruz. Bir kere alın ve uzun dönem tekrarlayan masraflar olmadan rahat edin.

profesyonel-web-tasarim-fiyatlari

Profesyonel Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

İşletmeler veya bireysel kullanıcılar bir web sitesi edinmeye karar verdiğinde karşılarına üç seçenek çıkar:

  • Hazır web oluşturucular kullanmak
  • Bir web tasarımcısı tutmak
  • Web tasarım firması işe almak

Bu seçimlerin kendilerine özgü bazı avantaj ve dezavantajları bulunur.

Öncelikle hazır şablon bir oluşturucu kullanmak içindeki onlarca ürüne rağmen hiç kolay değildir. Burada satıcı firmanın tek amacı size ürünü pazarlamak olduğundan SEO açısından olumsuz ve sizin ihtiyacınız olmayan pek çok şeyi size pazarlayabilir. Sitenizin kullanım sürecinde ise siteyi nasıl geliştireceğinizi bilememek ve oluşturucuya bağımlı kalmak dezavantajları arsında gelir. Bu seçimi müşterilerimize tavsiye etmiyoruz. Hazır web sitesi fiyatları uygun olduğu için tercih edilmek istenebilir ancak kullanışlı değillerdir. Çünkü başlarda birkaç on dolar gibi düşük meblağlara satılan ürünler; akabinde başka pahalı paketlerin alınmasını mecburi kılacak masraflı bir sürece dönüşebiliyor. 1. Karşınızda sitenizle ilgilenecek bir muhatap bulamazsınız 2. Başta bahsedilemeyen masraflarla zamanla daha çok ücret ödersiniz. 3. Sitenizi SEO açısından olumsuz etkileyecek araçlar almanız sağlanır. 4. Güvenlik zafiyeti yüksektir.

İkinci seçenek olarak bir web tasarımcısına işi vermektir. İşini iyi yapan bir tasarımcı bulduktan sonra bu seçenek tercih edilebilir. Fiyat ve hizmet konusunda şeffaf bir hizmet sağlayıcı ile web siteniz sorunsuz çalışabilir. Ancak kötü niyetli kişilere denk gelmeniz olasıdır. Bu yazılım korsanları sitenize ait bilgileri başkalarına satabilir. Geri döndüğünüzde bir muhatap bulamazsınız. Bilinçsiz Web sitesi yapan kişiler genellikle sitenizi teslim ettikten sonra performansıyla fazla ilgilenmeyebilir.

Üçüncü seçenek olarak web tasarım firması işe almak sizi pek çok yükten kurtaracak ideal seçim olabilir. Özellikle sektörün trendlerini takip eden ve yenilikleri birebir uygulayan bizim gibi web tasarımcılarla çalışmak işinizi uzun vadede başarılı kılacak.

Bütçenize en iyi rotayı vermek için sitenizle ilgili detayları size iletiriz. Baştan itibaren şeffaf çalışma politikasıyla işleri yürüten web tasarım firmamız her zaman iş ortağınız olmaya hazır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyip her zaman en uygun çözümleri sunuyoruz. Bu sayede gerçekten uygun fiyatlarla hem dijital olarak hem de güvenlik olarak donanımlı web siteleri ortaya çıkarabiliyoruz. Dilerseniz tek sayfalık bir site sahibi olun dilerseniz bir e-ticaret ağı kuralım her zaman ihtiyaca uygun, işe yarar, düşük maliyetli çözümler sunarız. Profesyonel web tasarım ücretleri her zaman biraz maliyetlidir ancak uzun vadede kazançlıdır.

web-sitesi-fiyatlari

Dinamik Web Sitesi Fiyatları Nedir?

İşletmeler ister çevrimiçi faaliyetler yürütsün ya da dijital içerikli hiçbir hizmet sunmasın işini dijitale taşımak önemlidir. Örneğin bir doktor, avukat, mühendis online olarak bir hizmet sunmayabilir. Kendini ve işini tanıtan bir web sitesine sahip olmak, herkes için iyi bir fırsat demektir. Dinamik bir web sitesine sahip olmak aslında işini dijitale taşımanın ve büyümenin ilk anahtarı olabilir. İşinizle ilgili bir site kurma daha çok potansiyel müşteriye erişmeniz anlamına gelir. Senelerce medya bir kitle iletişim aracı olmasına rağmen markaların reklam aracı olarak da hizmet gördü. Günümüzde ise sosyal medya ile reklam vermek herkes için ulaşılabilir hale geldi.

Dinamik web sitesi maliyeti düşünüldüğünde bu maliyetin kapsadığı hizmetler şunlar olabilir: Oluşturma maliyeti, tasarım maliyeti, geliştirme maliyeti hesaplandığında ortaya çıkan rakamdır. Dinamik web site genel olarak üç aşamadan oluşur back-end, front,end ve seo çalışmaları. İşte kritik bir web mimarisi uzmanı tam olarak burada kendini gösterir ve tasarlanmış profesyonel web sitesi mümkün olan en iyi seviyede performans sergiler. Web arayüzü dijital dünyanın inceliklerini bilmek burada tasarımcılar için önemlidir. Dinamik web sitenizin yaşaması ve trafik alması için her türlü yardıma ihtiyacı vardır. İyi bir web tasarım , siteyi her zaman canlı tutar ve derin bilgi gerektirir.

Profesyonel web tasarım fiyatlar sistemi her zaman harcanan zaman, iş gücü ve imkanlarla doğru orantılı olmalıdır. Bizim için bu fiyatlar belirlenirken bazı kriterler göz önüne alınır. İşte temel seviyeden ileri seviyeye kadar fiyatları belirlerken baktığımız kriterler;

  • Basit dinamik web sitesi, en uygun web sitelerdir. Küçük işletmeler, tanıtım sayfaları, kişisel web siteler için uygundur.
  • Karmaşık dinamik web sitesi, Daha fazla içerik ve sayfa gerektirir. Özel çalışmalarla güçlendirilen site aynı zamanda özel yazılımlarla zenginleştirilebilir.
  • E-ticaret web sitesi, mağazaların ve kişisel satıcıların online ayağını oluşturur. Shopify vb. bir yazılımla müşterilerin ödeme yapmasını sağlar. Bu siteler insanların kredi kartı ve kişisel bilgilerini kullandıkları için SSL gibi özel sertifikaları almış olması ve hırsızlığa karşı ayrıca korunuyor olması açısından masraflar buna göre belirlenir.

Tek Sayfa Web Sitesi Fiyatları Ne Kadardır?

Statik yani durağan olarak tasarlanan bu web sayfaları kurumsal kimlik açısından genellikle tercih edilebilir. Markaları ve hizmetleri tanıtmak ve bilgi vermek için kullanılabilir. Zaman zaman bölgesel hizmetler reklam çıkılarak müşterilere tanıtılmak üzere web site reklam aracı olarak kullanılabilir. Kişisel web siteleri aynı şekilde tanıtım amaçlı olarak bir ürünü, bir kişiyi bir yönden tanıtan basit kullanışlı yazılımlardır.

Tek sayfalık web siteleri bir firma için yetersizken başka bir firma için yeterli olabilir. Çoğu büyük firma ve holdingin çok basit web sitelere sahip olduğu düşünülürse tek sayfa web sitelerin performansı anlaşılabilir. Tek sayfalık web siteleri, sizin ve sunmak istediğiniz her ne ise onun, kısa ve net bir açılımıdır. Tek sayfa web sitesi fiyatları genellikle en ucuz olan sitelerdir ancak arayüzde yapılacak özelleştirmelerle bu fiyat yükselebilir. Özel tasarımlar, eklentiler, reklam ve seo çalışmaları bu fiyatı etkileyebilir.

Statik yapıda bir tek sayfa site genellikle uzun vadede maliyet gerektirmez ve sadece sabit domain-hosting ücretlerini yenilemek siteyi aktif tutmak için yeterlidir.

Tek sayfa web sitesi fiyatları için web tasarım fiyat listesi yazımıza göz atabilirsiniz.

e-ticaret-sitesi-fiyatlari

Profesyonel E-Ticaret Sitesi Fiyatları

Satış ve pazarlama aracı olarak son zamanlarda hızla yükselen internet tabanlı mağazalar açmak trendi günümüzde hızla yükselmeye devam ediyor. Bütün büyük markalar ve mağazalar artık yerel işletmelerden daha çok internet işletmelerine yatırım yapıp işlerini dijitale taşıyor. Müşterilere ulaşmanın çok kolay olduğu dijital pazar hem alıcılar hem satıcılar için velinimet durumunda. Gelişen ödeme kanalları, güncellenen stok ve kampanyalar, kişiye özel ürün gösterimleri, hızlı kargo iyi bir alışveriş deneyiminin kapısını açıyor. Size özel hazırladığımız e-ticaret web tasarım fiyatları bütçenize dosttur, bir kere ödeyin ve kira derdi olmadan ticaret yapın.

Dijital pazarda yerinizi almak için yapmanız gereken şey ise oldukça basit dilediğiniz stilde bir sanal mağazayı web tasarımcılarımızdan talep etmek.

Sanal mağazanızın bütün optimizasyonları yapılırken yönetim için uzmanlarımızdan temel bilgileri almak.

Son adımda kısa sürede işinizi büyütmenize olanak tanıyacak sanal işinizin başına geçebilirsiniz.

E-ticaret web siteleri diğer sitelerden farklı olarak pek çok alt yapı ihtiyacı olan sitelerdir. Bütün bunları en iyi şekilde bir araya getirmek ancak profesyonel bir ekip işiyle mümkün hale gelir. Genellikle front end ve back end alanında en iyi yazılım ve tasarımcıların birleşmesiyle web siteniz şablon olarak oluşturulur. SEO uzmanları ile çevrimiçi alanda başarının kilidi açılır. Bununla birlikte şu gibi hizmetler e-ticaret web site oluşturma aşamasında kullanılabilir.

E-ticaret web sitelerimiz gelişmiş güvenlik önlemleri ile sizi ve müşterilerinizi korumak için optimize edilir. Hızlı satış yapabileceğiniz e-mağazanız da reklam alma ve verme konusunda ihtiyacınız olanların temelleri atıldı. Daha fazla trafik çekmek ve satışları artırmak için temel gereksinimler sağlandı. Kullanıcı dostu tasarımı ile müşterilerin ürünlere kolay ulaşması ve hızlı satın alması sağlanır. E-ticaret web siteniz shopify salt yapısına hazır hale getirilir. Yönetim panelinizi kullanmak kolaydır ve tasarım aşamasında bu konuda dilerseniz eğitim alabilirsiniz.

WEB siteniz için edinilebilecek bazı eklentiler şunlardır:

Ana sayfa- basit, işletme, profesyonel

Sayfalar- basit, işletme, profesyonel

Alan adı (domain)

Barındırma (hosting)

Arama motoru dostu (SEO)

Web siteye entegre e-posta sayısı

Blog sayfası

İçerik girişleri “ürün tanıtım, ürün özellikleri, açıklama yazısı, tanıtım yazısı, hakkımızda, blog makale v.b.”

Menü oluşturma

Sayfa içi optimizasyonu

Android entegrasyon

Çoklu kullanıcılı tasarım

Kullanıcı dostu yönetim paneli

Sosyal medya entegrasyonu

Canlı destek

SSL sertifikası ücretsiz

Google harita entegrasyonu

Whatsapp entegrasyonu

Bunların dışında görseller, özel logo ve tasarımlar, telif hakkı resimler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-Ticaret, Web Tasarım ve Sosyal Medya Hakkında

Bültenimize Kaydolun, İşinizi Geliştirecek Gelişmelerden Haberdar Olun

İlgili Yazılar