Web Tasarım Paketleri

Paketlerimizi İnceleyerek Kendinize Özel ya da Hazır Tasarım Örneklerinden Birini seçebilirsiniz

Profesyonel ve Kurumsal Web Tasarım Paketlerimiz

Aşağıda listelenen web tasarım paketlerinden birini seçerek ister size özel ister de ekonomik olan hazır web sitesi tasarımlarından birini seçebilirsiniz.

  • Eko Web Tasarım Paketi
  • Uzman Web Tasarım Paketi
  • Özel Web Tasarım Paketi
  • Benzersiz Web Tasarım Paketi
Profesyonel Kurumsal Web Tasarım PaketleriEko Web Tasarım PaketiUzman Web Tasarım PaketiÖzel Web Tasarım PaketiBenzersiz Web Tasarım Paketi
Profesyonel Kurumsal Web Tasarım Paketleri
400
/tek seferlik
500
/tek seferlik
600
/tek seferlik
90
/sayfa başı tasarım
Tamamlanma Süresi
Size Teslim Edilme Süresi
3 Gün7 Gün10 GünSayfa Büyüklüğüne Göre Değişir
Hangi Sektöre Özel Tasarımlar MevcutTüm SektörlerTüm Sektörlerİstediğiniz Sİtelerin Benzeri YapılırTamamen Sİze Özel Bİr Tasarım Yapılır
Mobil Uyumlu (Responsive) Tasarım
Yani cep telefonunda siteniz açıldığında altında kaydırma çubuğu olmadan cep telefonuna göre özelleştirilmiş görünüm sağlar
Dinamik Web Tasarım
Yani kodu değiştirmenize gerek kalmadan site içeriklerini panelden kolaylıkla değiştirebileceğiniz bir tasarım olduğunu iifade eder.
Yönetim Paneli
Siteye resim yazı vs. eklemek için paneli vardır.
Sınırsız resim / yazı / menü ekleme ve düzenleme
Siteye ekleyebileceginiz yazılarda, resimelrde ve menülerde bir sınır yoktur.
Sınırsız Sayfa Ekleme
Teslimden sonra sizin tarafınızdan sınırsız şekilde yeni sayfalar eklenebilmesi
İstenilen Beğendiğiniz Bir veya Daha Çok Sitenin Benzerinin Yapılması
"Özel Web Tasarım'da" istenilen bir yada daha cok sitenin %80 benzeri yapılır.
SEO Ayarları Yapılabilir Tasarım
Google aramalarında sitenizin öne çıkması icin meta title ve description alanlarının girilmesine olanak sağlar.
WhatsApp Canlı Destek Modulü
Sayfanın sağ veya sol altındaziyaretcinin whatsapp ikonuna tıklayarak doğrudan sizinle iletişime geçmesine olanak tanır
Ücretsiz Sistem Kullanım Eğitim Videoları
Sitenizi nasıl yöneteceğinize dair ücretsiz video anlatımları içerir
E-mail Ayarlarının Yapılması
Desteklemeyen paketlerde 300TL fark ile e-mail ayarları yaptırılabilir yeni mail hesapları acılabilir
Sosyal Medya İkonları
Tasarıma göre görsel olarak farklılık göstermekle beraber, sosyal medya hesaplarınıza bağlantı yapmanızı sağlayan ikonlardır.
İletişim Formu
Ziyaretçilerinizin site üzerindne size mesaj atabilmelerini sağlayan formlardır
Google Harita Kaydı Yardımı
Ücretsiz olarak google haritalara firmanızı normal olarak kaydettirebilirsiniz. Bunun nasıl yapılacağı ile ilgili video eğitim gönderilecektir.
Birden Fazla Dil Eklenmesi
Sitenize il dilin dışında 2. , 3. ,4. .... dillerin eklenmesi işlemidir. Bu sayede değişik dilleri kullanan ziyaretçilere hitap edebilirsiniz.
Özel Yazılım Geliştirme
Sitenize özel yazılım geliştirilmesidir. Örneğin bir restaurant için müşterilerin online rezervasyon yapabileceği bir sistem, bir kurs için online sınav sistemi, ya da bir dernek için üye kayıt sistemi gibi
Özel Tasarım Geliştirme
Tüm sitelere sınrsız yazı resim sayfa eklenebilir fakat sayfa tasarımında ve sayfa yapısında steğinize özel değişiklik yapılıp yapılamayacağını ifade eder
Online Ürün Satışı
Online ödeme alma, ürün satma gibi özellikler e-ticaret sitesi tasarım paketlerinde bulunmaktadır. Ürünlerini sergileyebilirsiniz ama satış yapmak için e-ticaret paketleriniz incelemniz gerekir.
iletişime geçiniziletişime geçiniziletişime geçiniz
EK ÖZELLİKLER
Sunucunuzun (hosting) değiştirilerek web-tasarimci sunucularına alınması
Var olan sunucunuzdan memnun değilseniz sitenizi web-tasarimci sunucularına kurabiliriz.
Sınırsız Temel Hosting
Ziyaretçi sayısında sınır olmayan sunucu tipidir. Ekonomik çözüm arayanlar için idealdir.
ÜCRETSİZ Sınırsız Sayıda Kurumsal E-mail Hesabı Kurulması
Sunucusunu web-tasarimci 'ya taşıyan müşterilerimize sınırsız e-posta hesabı açabilme imkanı tanıyoruz
ÜCRETSİZ SSL Kurulması
web-tasarimci.com'dan sınırsız temel hosting paketi alan tüm müşterilerimize ücretsiz SSL sertifikası ve sertifika kurulumu yapılmaktadır.
Google Haritalara Bekleme Süesi Olmadan Kayıt Yapma
Normal olarak her firma ÜCRETSİZ olarak google haritalara kayıt yaptırabilir. Fakat bu 3 ay civarı kadar doğrulama süresi alabilmektedir. Bu hizmetimizle bekleme süresi olmadan aynı gün google haritalardan onaylanmanızı sağlıyoruz.
Google aramalarda 1. sayfaya çıkma, sosyal medya hesaplarının yönetilmesi ve büyütülmesi ve reklamlar
Bu hizmetler için ilgili sayfalarımızı inceleyiniz.
Bilgi AlınızBilgi AlınızBilgi AlınızBilgi Alınız
Logo Tasarımı
Bu hizmetler için ilgili sayfalarımızı inceleyiniz.
Eko Tasarımları İnceleUzman Tasarımları İnceleÖzel Tasarım İçin İletişime GeçinizBenzersiz Tasarım İçin İletişime Geçiniz

Web Tasarım Özellikleriyle İlgili Sorular

Evet, google harita kaydı bütün işletmeler için ücretsizdir. Bunun nasıl yapılacağını anlatan bir video size göndereceğiz. Siz bu kaydı yaptığınızda google işletme adresinize, verdiğiniz adresi doğrulamak için bir mektup gönderiyor. Fakat ülkemizde bu şekilde işletme doğrulama işlemi 3-4 ay sürebilmektedir. Bazen de posta göndermede sorunlar oluyor ve posta ele ulaşamayabiliyor. Web-tasarimci.com olarak google yetkili doğrulayıcısı olarak cüzi bir ücret mukabilinde işletmenizin doğrulamasını aynı gün içinde yapabiliyoruz. Ama tabi ki ücretsiz yöntemi uygulamanızda herhangi bir sorun yoktur. Bunun nasıl yapılacağı ile ilgili size video gönderiyoruz.

Evet paketlerimizin çoğunda kendi sunucunuz kullanabilirsiniz. Fakat “Gümüş Web Tasarım” ve “Ücretsiz Web Tasarım” paketlerimizde bizim hostingimizin kullanılması zorunludur. Web site kodlarını başka bir sunucuya taşınmasını uygun görmüyoruz. Ücretsiz web site paketinde herhangi bir aylık/yıllık ücret ödemeden tek sayfalık basit bir web sitesine sahip olursunuz. “Gümüş web tasarım” paketinde ise ilk sene sadece tek seferlik ödeme yapılır. Sonraki senelerde ise bedava SSL sertifikası ve sınırsız kurumsal emaili de içinde barındıran temel hosting paketimizin yıllık ödemesi yapılır. 

Evet bütün site paketlerimizde, siz kimseden yardım almadan sitenize yazı, resim video ekleyebilirsiniz. Hangi paketi alırsanız alın sitenize nasıl yöneteceğinize dair sizlere eğitim videoları gönderiyoruz Ayrıca telefon üzerinden de sizlere destek veriyoruz sorularınız olursa.

Evet bütün tasarımlarımız mobil uyumludur. Google’un getirdiği güncellemlerle artık mobil uyumlu (responsive) olmayan siteleri sıralamalarda geride bırakmaktadır. Ayrıca kullanıcı ve ziyaretçi deneyimi açısından da cep telefonunda güzel görünmeyen tasarımlar olumsuz izlenim bırakmaktadır. Hala bize müracaat eden pek çok kişinin sitesinin mobil uyumlu olmadığını görüyoruz. Eğer sizin de siteniz bu durumdaysa vakit kaybetmeden sitenizi güncellemeniz gerekmektedir. Responsive tasarım özet olarak site cep telefonunda açıldığında geniş olan içeriğin daralması gerekiyorsa solda ve solda olan içeriğin alta veya yukarıya alınarak sitenin cep telefonunda sağdan ve soldan kaydırmaya gerek kalmadan dolaşılabilmesidir.

Gümüş web tasarım ve altın web tasarım paketlerinde var olan blokları çıkartabiliriz, font ve renk değişikliği yapabiliriz fakat yeni tasarımlar eklemiyoruz. Oysa özel web tasarım ve benzersiz web tasarım paketlerinde tamamen istediğiniz tasarım özelliklerini ekleyebiliriz. İstediğiniz gibi özel bir tasarıma kavuşabilirsiniz. Dolayısıyla yeni bir tasarım istiyorsanız özel web tasarım ve benzersiz web tasarım paketlerini seçmenizi tavsiye ediyoruz.

Buradaki paketler kurumsal web tasarım paketleridir. Ürün satışı içermemektedir. Ürün satışı için e-ticaret sitesi tasarım paketlerimizi almanız gerekmektedir. E-ticaret tasarım paketlerimiz ile istediğiniz gibi bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.

Evet yapabiliriz. Gümüş web tasarım ve altın web tasarım paketlerinde genelde sektörle ilgili özel yazılımlar o tasarımda olabiliyor. Örneğin restoran sitelerinin bazılarında dahili olarak rezervasyon sistemi bulunmaktadır. Bu paketlerde eğer varsa istediğiniz yazılım o kullanılabilir onun dışında gümüş ve altın web tasarım paketlerinde ekstra yazılım eklemiyoruz. Fakat özel web tasarım ve benzersiz web tasarım paketlerinde istediğiniz özel yazılımı geliştirebiliriz. Yazılımın özelliğine göre ayrıca fiyatlandırılır.

Evet site bakım hizmetleri kapsamında sitenize yeni yazı girme, duyuru yayınlama, resim ve video ekleme hizmetleri veriyoruz. Sizin verdiğiniz bilgileri sizin istediğiniz yerlere giriyoruz. İnternet sitesi bakım hizmetimiz aylık olarak ücretlendirilmektedir. İsteğe bağlı olarak istediğiniz zaman alabilirsiniz. Ödeme yapılan ay süresince gönderdiğiniz bilgilerin siteye girişleri sağlanır. Sitenizi bizden yaptırmamış olsanız dahi mevcut siteniz için bakım hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgiyi site bakım hizmeti bölümünden alabilirsiniz.

Ücretsiz web site paketinde ve gümüş web tasarım paketinde siteleriniz ödeme yapıldığı gün 45 dakika içerisinde teslim edilir. Diğer paketlerde ise tasarım süreci olduğu için daha uzun sürmektedir. Tabloda belirtilen sürelerde teslim yapılır. Benzersiz web tasarım paketinde ise sayfa sayfa size özel tasarım grafik tasarım programlarında yapılıp sizin onayınıza sunur siz onay verdikten sonra sonraki sayfaya geçilir. Dolayısıyla net süre sizin memnuniyet durumunuza ve değişiklik talebinde bulunma sayınıza göre değişkenlik göstermektedir.

Hiç öenmli değil zevkler ve renkler kesinlikle tartışılmaz. Bu durumda Özel Web Tasarım paketinde beğendiğiniz bir yada daha çok sitenin hoşlandığınız tasarım yönleri kullanılarak beğenebileceğiniz bir site yaparız. Ya da çok çok daha özel bir tasarım istiyorsanız benzersiz web tasarım paketinde sizin tariflerinize göre siz beğenen kadar değiştirerek sayfa saya yeni sitenizi tasarlarız ve her adımda sizin onayınıza sunarız. Bu şekilde tamamen size özgün ve içinize sinen bir siteye sahip olabilirsiniz.

Gümüş web tasarım paketi aynı gün teslim edildiği için, ödemenin tamamı siteyi almadan önce yapılıyor. Altın ve özel web tasarım paketlerimizde teslim ve tasarım süreçleri olduğu için ödemenin %35’i çalışma başlamadan önce kapora olarak alınıyor. Kalan %65’i ise tasarım tamamlanıp sitenin son hali site gösterildikten sonra alınıyor. Benzersiz web tasarım paketinde ise sayfa bazlı tasarım yapılıp her seferinde tasarımlar size gönderildiği için çalışma başlamadan önce sayfa bazlı olarak ödeme alınıyor. Örneğin 8 sayfalık bir tasarım ilk önce ilk sayfası sonra 2. sayfası sonra 3. sayfası olacak sekilde sayfa sayfa ödeme yapılabilir.

Bütün sektörlere yönelik web tasarımlarımız vardır. Örneklere baktığınızda görebilirsiniz.

Ayrıca logo tasarım hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetimizde tamamen size özel şablon olmayan logolar tasarlanmaktadır. Bu hizmetimizden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

Siteniz hiçbir şey yapmadan, site kurulduktan 10-15 gün sonra ismi arandığında 1. sayfa da çıkar. Adı dışında 1. sayfada çıkmasını istediğiniz anahtar kelimeler varsa bu anahtar kelimelere göre Google SEO çalışması yapılması gerekmektedir. Bunun için google seo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sosyal medyada ve google da reklam yönetim hizmeti veriyoruz. Bu hizmet kapsamında paranızın karşılığında en verimli reklamı çıkabilmeniz için reklamlarınızı oluşturup verim alacak şekilde optimize ediyoruz. Bunun için reklam yönetimi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarınızı takibe takip, güncel ve sürekli içerik içerik paylaşma önteleriyle büyütüyoruz. Etkileşim oranlarını artırıyoruz. Bunun için sosyal medya yönetimi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.