Türkiye'nin Lider

E-Ticaret Yazılımı

Binlerce markanın tercihi Web-tasarimci.com E-Ticaret Çözümleri ile özelleştirilmiş, güvenli ve kullanıcı dostu bir E-Ticaret altyapısı yaratın, dünya çapında yeni müşteriler kazanmaya başlayın.

Kobi E-Ticaret Sistemlerinin Eşsiz Özellikleri

7/24 Destek

Kobi e-ticaret sitenizde yaşadığınız problemler veya aklınıza takılan sorular için web-tasarimci.com teknik ekibimizden 7 gün 24 saat ücretsiz destek alabilirsiniz.

Tema Seçimi

Kobi e-ticaret sisteminin sahip olduğu ücretsiz, mobil uyumlu ve premium temaları ile internet siteniz kolayca yayınlayarak satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Çoklu Dil Özelliği

Çoklu dil özelliği ile kobi e-ticaret sistemi, yurt dışı satışlarınız için de yanınızda. E-ticaret sitenizi farklı dillerde yayınlayarak yurt dışında satışlar gerçekleştirebilirsiniz.

%100 Mobil Uyum

Kobi e-ticaret siteniz %100 mobil uyumlu bir yapıya sahiptir. Bütün cihazlarda müşterilerinize mükemmel bir müşteri ve satın alma deneyimi sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Hosting

Kobi e-ticaret paketlerinde tüm ihtiyaçlarınız tek bir pakette. 1 yıllık hosting ve güvenli bağlantı için SSL sertifikasına ücretsiz sahip olabilirsiniz.

%100 SEO Uyumu

Sitenizi arama motoru sonuçlarında üst sıralara taşımanıza yardımcı olur. Üst sıralarda olarak daha fazla satış yapabilir ve marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Hemen İletişime Geçin!

İşlevsel Modüller ile E-Ticaret Sitenizi Zenginleştirin!

Sitenizi Profesyonel Temalar ile Özelleştirin!

Kobi e-ticaret paketlerinde bulunan profesyonel temalar ile sitenizi dilediğiniz gibi özelleştirebilir ve tasarımsal olarak bir adım öne çıkabilirsiniz.

Formu Doldurun, Sizi Hemen Arayalım!

Referanslarımızdan Bazıları

E-ticaret Sitenize Özel Mobil Uygulama!

Android ve IOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarla uyumlu e-ticaret sitenizin mobil uygulaması ile müşteri sadakatini artırırken, müşterilerinizin uygulamanız üzerinden de kolayca alışveriş yapmanızı sağlayacaktır.

Günümüzde e-ticaret satışlarının ciddi bir çoğunluğu mobil uygulamalar aracılığı ile yapılmaktadır. Size özel tasarlanan mobil uygulamanız sizi rakiplerinizin birkaç adım önüne koyacak ve satışlarınızı artırmanıza yardımcı olacaktır.

Mobil uygulama aracılığıyla ileteceğiniz uygulama bildirimleri ile müşterilerinizi sipariş, kargo ve kampanyalar hakkında dilediğiniz her zaman bilgilendirebilirsiniz.

Destek

Her adımda yanınızdayız! Karşılaştığınız her türlü sorun ve ihtiyaç için uzman destek ekibimizle hızlıca iletişime geçebilir, sorularınıza anında cevap alabilirsiniz.

Sunucu Hizmetleri

Kesintisiz ve hızlı bir e-ticaret deneyimi için en iyi sunucu çözümlerini sunuyoruz. Yüksek trafikte bile web sitenizin hızından ödün vermemeniz için hizmetinizdeyiz.

Güvenlik ve Yedekleme

Sitenizin güvenliği bizim için birinci öncelik. En güncel güvenlik protokolleri ile hem sitenizi hem de müşteri verilerinizi koruma altına alıyoruz.

E-Ticaret Paketlerimiz

Web Tasarım Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarım nedir?

Web tasarım, internet üzerinde erişilebilir olan web sitelerinin grafiksel ve işlevsel olarak tasarım sürecidir. Bu süreç, kullanıcı deneyimini optimize etmek ve belirli bir amaca yönelik çözümler sunmak için yapılır.

Mobil uyumlu web tasarımın önemi nedir?

Mobil uyumlu web tasarım, farklı cihazlarda (akıllı telefonlar, tabletler vb.) web sitelerinin doğru ve kullanıcı dostu bir şekilde görüntülenmesini sağlar. Mobil cihaz kullanımının artmasıyla, kullanıcı deneyimini ve SEO performansını olumlu etkiler.

Hangi programlarla web tasarımı yapılır?

Web tasarımında sıkça kullanılan programlar arasında Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Sketch, Figma ve Adobe XD gibi araçlar bulunmaktadır.

web-tasarim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

     Hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • Web Tasarım Paketleri
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Google Reklamları
  • SEO Çalışmaları
  • Logo Tasarımı
  • Grafik tasarım
  • Özel Yazılımlar

İletişim