İşletmeler için Geliştirilmiş Kurumsal Modern Sektörünüze Özel

Web Tasarım

İşletmeler için özel olarak tasarlanıp geliştirilen web siteleri, şirketlerin dijital varlıklarını en etkili şekilde sunmalarını, hedef kitlelerine daha etkili bir şekilde ulaşmalarına ve online varlıklarını güçlendirmelerine olanak tanır.

Neden Web Tasarımcı?

Özel olarak geliştirdiğimiz web siteleri, hedef kitlelerine daha etkili bir şekilde ulaşmalarına ve online varlıklarını güçlendirmelerine olanak tanır.

Sürekli Hizmet

Web Tasarım tek başına anahtar teslim projelendirmeden çok daha fazla hizmeti barındıran bir iş modelidir. Web-tasarimci.com olarak farkımız, değişen ve gelişen dijital dünyada en iyi web hizmetini müşterilerimize sürekli sunmaktır.

Doğru İletişim

İhtiyaç ve sorunları tespit etmek, çözümleri belirlemek, hedefleri ve stratejileri geliştirmek için öncelikli olan sağlıklı ve doğru iletişimi kurabilmektir. Firmalarımız için anlaşılır ve samimi olmakla övünürüz.

Fiyatlandırma

Günümüzde web teknolojileri dövize endeksli maliyetler içerir; bizler, firmaların ihtiyacı olan teknoloji hizmetlerini bütçe dostu fiyatlandırma ile sağlıyoruz ve bu tercih edilmemizde büyük önem arz ediyor.

Özgün Tasarım

Özgün tasarım sizi rakiplerinizden ayırırken aynı zamanda kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkararak marka sadakatini artırır.

Tam Mobil Uyum

Responsive kodlama ile web sitenizin tüm cihazlarda kusursuz görünmesini sağlıyoruz.

Temiz Kodlama

Web sitenizde bilinen karmaşık kodlamaların aksine çok sade ve web dostu kodlama yapıyoruz.

Web Site Hızı

Özgün kodlama yöntemimiz ve çeşitli stratejiler ile hızlı yüklenmesini sağlayıp web sitenizin hızını maksimuma çıkartıyoruz.

Web Standartları

Tüm tasarım, altyapı ve kodlama aşamalarını web standartlarına uygun olarak yapıyoruz.

SEO Etkisi

Biz SEO'ya projenin en başında kodlarken başlıyoruz ve faydalarını da anlatmakla bitiremiyoruz.

Lokal SEO'da Lideriz!

Müşterilerimiz, SEO hizmetlerimizi tercih ettikten sonra ortalama 3 ay içerisinde web sitelerine gelen ziyaretçi sayısında belirgin bir artış gözlemlemektedir.
Bu trafik artışı, özellikle hedeflediğimiz anahtar kelimelerde Googleda ilk sayfada yer almayı başardıkça, firmalarımızın yıllık gelirlerinde sürekli bir yükselişe neden olmaktadır.
Web Tasarım & SEO çalışmaları ile uzun vadede yüksek gelir elde edebileceğinizi biliyor muydunuz?

Sektörünüze Özel Temalar

Sektörünüze özel tasarımlar ile markanızın dijital varlığını güçlendirirken aynı zamanda müşterilerinize  sektördeki rakiplerinizden farklı bir deneyim sunacaksınız.

Çalışmalarımızdan Bazıları

Web tasarımı, bir şirketin veya bireysel markanın dijital dünyadaki ilk izlenimini belirler. Kullanıcı dostu, estetik ve işlevsel bir tasarım, ziyaretçilerin sitenizde daha uzun süre kalmasını ve dönüşüm oranlarının artmasını sağlar.

Kurumsal Web Tasarım Paketleri

Profesyonel Web Sitesi Tasarım Süreci

Güçlü bir web tasarımı, markanızın güvenilirliğini ve otoritesini yansıtır.

Brief

Web sitenizin yapısı nasıl olsun?” sorusuna cevap almanın yolu Brief ten geçiyor. Bu doğrultuda proje sahibinin, marka veya ürününün hedef kitlesini, ürünün veya hizmetin içeriğini, planladığı kurguyu iletmesi gerekmektedir.

Tasarım

Müşterinin istekleri ve ilettiği dokümantasyonlar göz önünde bulundurularak web tasarım profesyonelleri tarafından tatmin edici bir web deneyimi için mükemmel bir kullanıcı dostu arayüz (UI/UX) tasarımı oluşturulur.

Kodlama

Onaylanan tasarım profesyonel ekibimiz tarafından SEO uyumlu, son trend kodlama alt yapısı kullanılarak yayına hazır hale getirilir. Kullanıcı deneyimini verimli kılmak adına, yüklenme süresi en aza indirilir, kırık bağlantılar varsa iyileştirmeler yapılır.

Revize

Müşterinin istekleri ve ilettiği dokümantasyonlar göz önünde bulundurularak web tasarım profesyonelleri tarafından tatmin edici bir web deneyimi için mükemmel bir kullanıcı dostu arayüz (UI/UX) tasarımı oluşturulur.

Teslim

Yayına alınacak olan web sitesinin alan adı ve hosting bilgileri tarafımıza iletildikten sonra gerekli kurulum ve ayarlamalar yapılır. Müşteri, hosting bilgilerini paylaşmak istemezse hosting panel üzerinden sadece dosyaları aktaracağımız platform.

Web Tasarım Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarım nedir?

Web tasarım, internet üzerinde erişilebilir olan web sitelerinin grafiksel ve işlevsel olarak tasarım sürecidir. Bu süreç, kullanıcı deneyimini optimize etmek ve belirli bir amaca yönelik çözümler sunmak için yapılır.

Mobil uyumlu web tasarımın önemi nedir?

Mobil uyumlu web tasarım, farklı cihazlarda (akıllı telefonlar, tabletler vb.) web sitelerinin doğru ve kullanıcı dostu bir şekilde görüntülenmesini sağlar. Mobil cihaz kullanımının artmasıyla, kullanıcı deneyimini ve SEO performansını olumlu etkiler.

Hangi programlarla web tasarımı yapılır?

Web tasarımında sıkça kullanılan programlar arasında Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Sketch, Figma ve Adobe XD gibi araçlar bulunmaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz

SEO Çalışması

Sosyal Medya Yönetimi

web-tasarimci-logo

Profesyonel bir yaklaşımla, müşteri odaklı tasarımlarımız ve kullanıcı dostu arayüzlerimizle sektörünüzde öne çıkmanızı sağlıyoruz. Kurumsal kimliğinizi yansıtan özgün ve etkileyici web siteleriyle dijital dünyada fark yaratıyoruz.

Hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • Web Tasarım Paketleri
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Google Reklamları
  • SEO Çalışmaları
  • Logo Tasarımı
  • Grafik tasarım
  • Özel Yazılımlar
İletişim