Kocaeli Web Tasarım

Dünyanın yeni standartları; ticareti, sanatı, zanaatı, alışverişi ve hizmeti dijital dünyaya taşımaya devam etmektedir. Bu kapsamda da dijital dünya standartları çerçevesinde iş dünyasında veya gerçek dünyada yer almak isteyen herkesin bir web sayfası sahibi olması gerekir. Bu açıdan da web-tasarimci.com sizlere farklı olanı hatta en faklı olanı sunmayı hedeflemektedir. 

Kocaeli Web Tasarım Ajansı

Günümüzde web tasarımı denildiğinde, birçok kişinin aklına renkli görseller, çok dolu dolu sayfalar ve kalabalık içerikler gelebilir. Ancak Kocaeli web tasarım için öngördüğümüz çalışmalar bu yüksek detaylı ve karmaşık içerikli sayfaların çok daha ötesinde sadelik ve kalite barındırmaktadır. Çünkü biz sizler için tecrübemiz ile birlikte her zaman kullanıcı deneyimi yani user experience kavramını göz önünde bulundurarak, sade ve kreatif tasarım anlayışıyla çalışıyoruz.

Bugün Kocaeli, Türkiye’nin en önemli, endüstriyel anlamda gelişmiş, nüfus anlamında büyüyen ve ticaret anlamında giderek dengeleri değiştiren kentlerinden biri olarak kabul ediliyor. Bu nedenle Kocaeli web tasarım firmaları her gün artış gösterirken, fikirsel ve sistemsel olarak verdikleri hizmetler de birbirinden birçok noktada ayrılıyor. Bizim için temel olarak bahsedildiği şekilde sade, kreatif ve anlaşılabilir tasarımlar ortaya koymak çok daha fazla önem arz ediyor.

Günümüze kadar verdiğimiz hizmetlerde referans olarak alınabilecek onlarca web sayfası ile birlikte kimi zaman KOBİ’ler kim zaman Türkiye’ye hitap eden dev işletmeler için bu nitelikli sonuçları sunmayı başardık. Bu sayede Kocaeli web tasarım şirketi olarak tercih edilen yapımızla sizin için de yol almaya devam ediyoruz. Bu bağlamda vereceğimiz hizmetlerde öngördüğümüz detaylar ile size başkalaşımı ve farklılığı sunan bir web sitesi tasarımı sunmayı amaçlıyoruz.

Tasarımlarımızda size her koşulda hitap edebilecek birçok farklı örneği göz önünde bulundururken, özellikle e-ticaret sitesi tasarımı gibi noktalar ile çok daha önemli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Çünkü bugün alışverişin elektronik ortama taşınmış olması yadsınamaz bir gerçektir. Bu gerçek çerçevesinde de insanların her zaman kolaylıkla kullanabileceği ve aradığını her an kolaylıkla bulabileceğiniz web sayfalarına ihtiyaç bulunmaktadır.

Kocaeli E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Satışlarınızı ve ticari portföyünüzü internete taşıyacak bir yapı için e-ticaret sitesi en önemli ve neredeyse ilk adım olarak kabul edilebilir. Bu adımın atılması açısından da her koşulda en iyi web tasarım ajansları ile çalışmak size başarılı bir sonuç sağlayabilir. Çünkü web sitesi tasarımı hafife alınmayacak kadar önemli ve detaylı düşünülerek üzerinde çalışılması gereken bir konudur.

Ajansımız tarafından sizin için web tasarım hizmeti sunulurken, öncelikli şekilde belirtilen iki farklı nokta üzerinde durulur. Bu noktalar arasında internet projenizde size başarı sağlayacak şekilde ziyaretçilerin profillerinin göz önünde bulundurulması ile kusursuz tasarımlar sağlanması ilk sırayı almaktadır. Buna bağlı olarak da ikinci sırada elbette ki karmaşık ve zevklere hitap eden değil, basit ve kusursuz bir şekilde hızlı olarak kullanılabilecek pratik sayfalar sunulması önemlidir.

Aslında en iyiler arasında yer alan Kocaeli web tasarım ajansı konumunda bulunarak, yaptığımız tasarımlarda birçok farklı önemli nokta üzerinde durmaya çalışıyoruz. Örnek olarak sayfanızı ziyaret eden herkesin bir müşteriye dönüşmesi ve e-ticaret sayfanız üzerinden alışveriş etmesinin sağlanması önemlidir. Elbette ki bu kapsamda da etkileyici ve sade bir görüntüyle herkesin kolay kullanabileceği sayfalar sunulmalıdır.

İyi bir tasarım sayesinde hem bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda kolaylıkla kullanılabilecek sayfalar elde edilmelidir. Üstelik bu sayfa bir kurumsal web sitesi olarak sadece ürünlerinizin satışını gerçekleştireceğiniz değil markanızın adını ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak bir yapıya sahip olmalıdır. Bugün genel kapsamda e ticaret firmaları bu tarz sayfalar sayesinde giderek büyüyen ve yıllar sonrasında çok daha popüler yapılar elde edebilen bir konuma ulaşmaktadır.

Bildiğiniz üzere bir sayfanın internette çok daha popüler hale gelmesi ve daha fazla kişi tarafından ziyaret edilecek bir konuma ulaşması için Google veya diğer arama motorlarında iyi bir sıralama elde etmesi gerekir. Bu bağlamda da yapılan kurumsal web tasarım hizmetlerinde sadece sayfanın görsel ve fonksiyonel tasarımı değil içerik tasarımı üzerinde durulması gerekir. Aslında bu konuda bir reklam ajansı olarak sizin için yapılan sayfa tasarımı ile birlikte Google SEO uzmanlığı, internet reklamları ve e-ticaret paketleri gibi birçok konuda kapsamlı hizmetler sağlıyoruz.

Kocaeli Reklam Ajansı

Reklam, bir firmanın varlığını hem dijital ortamda hem fiziki ortamda hem de insan algısında güçlü hale getiren en önemli çalışmadır. Biz web tasarımcı olarak sizin için düzenleyeceğimiz reklam çalışmalarında yine birçok farklı ayrıntı üzerinde duruyoruz. Bu konuda da özellikle günümüzün koşullarını göz önünde bulundurarak internet reklamları üzerinde yoğunlaşmış çalışmalar sergiliyoruz.

Hızlı bir büyüme için önemli bir yere sahip olan internet reklamları konusunda doğru bir bütçe ayırmanız vasıtasıyla en iyi sonuçları elde etmeniz mümkün olmaktadır. Bu çerçevede Kocaeli reklam ajansı olarak sizler için hazırladığımız çalışmalarda Google, Facebook, Linkedin ve Instagram gibi farklı platformlara hitap edebilecek ve ihtiyaçlarınızı hedef kitleye ulaştıracak optimize reklam çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Günümüzde tercih edilen reklam çalışmaları ile düşük maliyet sonucunda en yüksek dönüşüm alınması mümkün olmaktadır. Bu noktada da hem web tasarım firması hem de sizin için hizmet veren reklam danışmanı olarak aradığınız her ayrıntıyı bir araya getiren nitelikli reklamlar ile hızlı bir tanıtım projesi sağlıyoruz.

Kocaeli SEO Ajansı

SEO olarak adlandırdığımız kavram aslında Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. Bu kavram, Kocaeli web yazılım hizmetleri sonrasında sayfa ve mobil uygulamalarınızın daha nitelikli bir şekilde Google sıralaması elde edebilmesi, doğru reklam çalışma sonuçları sağlayabilmesi ve en iyi ayrıntılar ile dopdolu bir hale gelmesi için bir gereklilik oluşturmaktadır.

Örnek olarak e-ticaret amacı ile kurulmuş bir kurumsal internet sitesi kapsamında bir SEO paketi düzenlemesi ile belirli ürünlerin ön plana çıkarılması, rekabet ve pazar durumlarına göre doğru planlama ile reklamların yapılması sağlanabilir. Bu noktada ister e-ticaret sayfaları isteyen kurumsal sayfalarınız için doğru planlama ile size özel SEO paketleri sunulabilir.

Kocaeli Web Tasarım Fiyatları

Tasarımda aklınıza takılan her noktada bize danışmanız mümkün olmakla birlikte bahsedilen yüksek standartlar ile kademeli bir proje mantığı yürütülmektedir. Bu proje mantığında sırasıyla planlama, görsel tasarım, kodlama, SEO optimizasyonu ve ardından yayınlama aşamaları yer alır. Bu aşamalar içerisinde ilk noktada bulunan planlama ile birlikte ön noktada web tasarım fiyatları üzerinde durularak karşılıklı görüşmeler sağlanır.

Planlama aşamasında öncelikle istediğiniz sayfanın türü göz önünde bulundurularak, örneğin e-ticaret sitesi fiyatları üzerinde yapılacak karşılıklı görüşme ile fiyatlandırma elde edilmesi mümkün olmaktadır. Günümüzde Kocaeli’de web tasarım firmaları tarafından verilen hizmetler göz önünde bulundurulursa, sizin için sunduğumuz sayfa tasarım fiyatları mutlak şekilde çok uygun rakamlar oluşturmaktadır. Bu bağlamda standart olarak talep edebileceğiniz bir web dizayn hizmeti için minimum 1500 TL gibi bir rakam ile hizmet almanız mümkün olmaktadır.

Kocaeli E-Ticaret Web Sitesi Fiyatları

Günümüzde internette yer almak açısından en önemli noktalardan biri olan e-ticaret sayfaları bugün üretim gerçekleştiren ve pazara çok daha geniş bir şekilde yayılmak isteyen herkesin en çok önem verdiği sayfalardır. Bu nedenle tasarım açısından da e-ticaret web tasarım fiyatları daha önemli bir noktada bulunmaktadır. E-ticaret sayfaları kapsamında da web sitesi fiyatları sayfanın boyutlarına, eş olarak gerçekleştirilecek SEO çalışmalarına veya sektöre bağlı olarak değişim göstermektedir.

Günümüzde sizin için sunduğumuz özel nitelikli bir tasarım sitesi üzerinden e-ticaret çalışması gerçekleştirildiğinde, standartlar gereği en uygun 2500 TL gibi bir rakam ile çalışmalar şekillendirilebilir. Bu kapsamda istenilen ayrıntıların artışına veya çok daha kapsamlı bir sayfa tasarımının yapılması gibi noktalara bağlı olarak fiyatlarda artış ile karşılaşmak mümkündür.

Bir Kocaeli web tasarım şirketi olarak prensibimiz sizlere kaliteli bir site sunmak adına yıllardır çalışmakta. Ayrıca piyasada edindiğimiz tecrübeler sayesinde insanların beklentisini oldukça iyi analiz etmekteyiz.

İnternet üzerinden binlerce site varken sizin sitenizin insanlar tarafından fark edilmesi ve sitede kalabilmesini sağlamak oldukça zor bir iş. Bu sitenin nelere sahip olduğu ve diğer sitelerden farkının ne olduğunu belirlemelisiniz. Yani sizin sitenize değil de aynı kategoride farklı bir firmanın sitesinin neden tercih edilmemesi gerektiğini düşünmelisiniz. Bunun en doğru çözümü kesinlikle doğru bir firma ile çalışarak sitenizi tasarlatmaktan geçmekte.

Doğru Firma Nasıl Belirlenir?

Öncelikle bir firma ile çalışmadan önce sizin beklentinizin veya site ile alakalı isteklerinizin ne olduğuna karar vermelisiniz. Bir beklentiniz olmadan veya isteklerinize karar vermeden yapacağınız işler kesinlikle doğru sonuçlar ortaya çıkarmayacaktır.

Kocaeli web tasarım ajansı olarak en çok dikkat ettiğimiz şey sizlerin beklentisi. Sizlerin beklentisi ile birlikte insanların nasıl bir siteye gireceğini sentezleyerek ortaya bir sonuç çıkardığımız için çıkan iş kesinlikle tercih edilen site olacaktır. Doğru firma ile çalışırken nelere dikkat etmelisiniz?

  • Öncelikle belirttiğimiz gibi beklentinizi belirlemelisiniz. Böylece firmaya talebinizi daha doğru iletebilirsiniz.
  • Çalışacağınız kişinin iş geçmişini mutlaka incelemelisiniz. Bu kişinin piyasada mutlaka tecrübeli olmalıdır.
  • Sitenizin tasarımının anlaşılır ve kolay ulaşılabilir olmalıdır. Yani bir kişi siteye girdiğinde sizler hakkında bilgiye oldukça kolay ulaşabilirdir.
  • Bir kişi sitenizde ne kadar çok kalırsa ve ön sıralarda çıkması için oldukça önemli.

Bir kişi sitenizde eğer 3 dakikadan az bir süre geçirirse Google tarafından kullanıcılar tarafından siteniz yeteri kadar dikkat çekici bulunmadığı düşünülüp siteniz daha alt sıralara atılmaktadır. Yani bu noktada sitenizin tasarımı ve içeriği oldukça önemli bir konumdadır.

Kocaeli web tasarım firması olarak yıllar içerisinde piyasadan kazandığımız tecrübe sayesinde bu ve bunun gibi birçok konu hakkında sizlere en doğru hizmeti vermek ve içeriklerinizi hak ettikleri yere taşımak en önemli amaçlarımızdan birisidir.

İnternetin günümüzdeki önemi kesinlikle yok sayılmamalı. Artık alışverişin bile internet üzerinden yapıldığı bir çağda yaşamımız sonucu ile sizlerin tanıtımı olacak bu sitenin kaliteli olması çok önemli. Düşünün ki sizlerle aynı işi yapan birçok firma var. Bu firmalardan farkınız olacak bu sitenin hem sizleri doğru tanıtması hem de diğer firmalardan olan farkınızı ortaya koymakta oldukça önemli. Ayrıca sitenize girildiğinde anlaşılır ve sizler hakkında bilgi verici olması gerekmektedir. Bu yüzden çalışacağınız firma oldukça önem arz etmektedir.

Kocaeli web tasarım olarak bünyemizde barındırdığımız ve alanında profesyonel ekip sayesinde beklentilerinizi karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sitenizin Teması Nasıl Olmalı

Daha önce bahsettiğimiz kesinlikle sizler hakkında olacak bilgiye kolay ulaşılmalıdır. Ayrıca bu bilginin sadece ve anlaşılır olması ve diğer firmalardan farkınızı açık bir şekilde belirtmesi dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir.

Bir sitede en çok dikkat çeken şey tartışmasız rengidir. Siteye ilk girildiğinde dikkat çeken şeyin renk olması sebebiyle kesinlikle karmaşık olmamalıdır. Bu yüzden daha sade tonlarda ve sakinleştirici renkler seçilirse insanlar site içerisinde uzun süre vakit geçirebilirler.

Kocaeli web tasarım firması olarak sizlere verdiğimiz bir diğer önemli şey ise mobil uyumlu ara yüz. İnternete artık birçok insan telefondan girmektedir. Bu yüzden mobil ara yüzü en az sitenizin görünümü kadar önemli.

Bu ve bunun gibi birçok konu göz önüne alınarak sitenizin tasarımı tamamlayabilirsiniz. Bizler sizlere vereceğimiz kaliteli hizmet sayesinde sizi diğer firmalardan daha öne taşımak için beklemekteyiz.

Kocaeli Web Tasarım Kursu

Firma olarak bugün Kocaeli kentinde firmalar için sağladığımız tasarım hizmetleri dışında aslında çok daha önemli bir noktada hem gençlerin önünü açabilecek hem de yeni yetenekler ortaya çıkarabilecek web tasarım kursu gibi bir faaliyet gerçekleştiriyoruz. Bu çerçevede değişen yöntemler ile kurumsal sayfalar kurulması, ticari sayfalar kurulması veya daha kapsamlı çalışmalar yapılabilmesi için tecrübe etmek isteyen yeni web tasarımcısı adayları için önemli bir artı sağlıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz planlanmış eğitim çalışmaları ile birlikte Kocaeli bölgesinde yer alan web tasarım şirketleri içerisinde geleceği şekillendirecek ve güçlendirecek bir katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Bu katkı bağlamında da web tasarım ajansları tarafından bir misyon olarak görülmesi gereken eğitimi ve sektöre yeni soluklar kazandırmayı hedefleyerek, eğitim planlamalarımızı çok güçlü ve düzenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 

E-Ticaret, Web Tasarım ve Sosyal Medya Hakkında

Bültenimize Kaydolun, İşinizi Geliştirecek Gelişmelerden Haberdar Olun