Instagram Beğeni Hilesi Nedir?

Aktif kullanıcı sayısını 1 milyarın üzerine çıkaran Instagram her geçen gün büyümeye devam ediyor! Bu yazımız içerisinde Instagram beğeni hilesi nedir, Instagram beğeni hilesi nasıl kullanılır sorularının yanıtını vermeye çalışacağız. Bu hile, sizi Instagram’da takip etmeyen kişilerin fotoğraflarınızı bilinçli ya da bilinçsiz olarak takip etmelerini sağlamaktadır. Sistem aslında mantık olarak hile değildir. Ancak; bir anda yüksek sayıda beğenilerin gelmesinden dolayı birçok kullanıcı bu sistemi hile olarak görmektedir. Sistemin işleyişi hakkında bilgi verecek olursak;

"<yoastmark

Instagram beğeni hilesi genel olarak program, yazılımlar ile yapılabilen bir işlemdir. Program yardımı ile günlük binlerce Instagram hesabı açan kişiler farklı bir program üzerinden açmış oldukları yeni hesaplar ile istediği kişilere beğeni ve takip atmaktadır. Tamamen otomatik sistemin yönettiği bu işlemlerde genel olarak bot hesapların kullanıldığını belirtmek isteriz. Bunun dışında Instagram Unf Aracı, Instagram Takip Etmeyenler gibi program kullanan kişiler bu programları kullanabilmek için Instagram hesaplarından erişim yetkisi verirler.

Bu erişim yetkisini alan kişiler, kişiler farkında olmadan hesaplarından istedikleri kişileri takip edip beğeni atabilmekteler. Son zamanlarda Instagram beğeni satışı, takipçi satışı yapan oldukça fazla internet sitesi bulunmaktadır. Oldukça kazançlı bir sektör olmasından dolayı birçok kişinin bu oluşum içerisinde yer aldığını görüyoruz. Satılan takipçi ve beğenilerin kalitesi hakkında bilgi verecek olursak;

Instagram Beğeni Hilesi Nasıl Kullanılır?

Bir işletme ya da markanız var ve Instagram gönderilerinize gelen beğenilerden memnun değilseniz bunun gibi alternatif seçeneklere yönelebilirsiniz. İlla ben beğeni alacam diyorsanız Instagram beğeni hilesi konusunda uzun süredir çalışma yapan internet siteleri ile çalışabilirsiniz. Bu tarz platformlar %100 güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir. Bu tarz hizmet veren oluşumlar müşterilerinden asla şifre istemez. Sizlerden kullanıcı adı ve şifre isteyen kişilerden kesinlikle uzak durmalısınız. Bu alanda hizmet gösteren güvenilir işletmeler, sadece kullanıcı adı ya da fotoğraf linki üzerinden beğeniler gönderebilmektedir.

"<yoastmark

Gönderilen beğeniler uzun vadede hesaplara kesinlikle zarar vermemektedir. Yapılan işlemler, gönderilen beğeniler hile olmamasından dolayı hesaplara kesinlikle zarar vermemektedir. Bot hesaplar açılarak gönderilen beğenilerin tek bir olumsuz yönü bulunmaktadır. İleride Instagram hesapların bot olduğunu anlayıp hesapları kapattığında beğeni sayınızda düşüş meydana gelebilir. Özellikle bu durum takipçi kitleniz tarafından fark edilirse kötü bir imaja sahip olabilirsiniz. Bu nedenle yazımızın birçok yerinde dile getirdiğimiz güvenilirlik durumunu tekrardan gündeme getirmek istiyoruz. Eğer böyle bir şeye kalkışacaksanız güvenirliği yüksek, bu alanda uzun süredir faaliyet gösteren işletmelerden destek alınız.

Instagram beğeni hilesi konusunda aslında birçok kişinin aktif hizmet aldığını söyleyebiliriz. Fenomenler, markalar, büyük işletmeler, ünlülerin tamamı çeşitli işletmelerden beğeni satın almaktadır. Ancak; Instagram’ın bu tarz işlemlere karşı olduğunu, sürekli yapılan bu satın alımların önüne geçmek istediğini söyleyebiliriz. Bu nedenle hizmet almadan önce iyi bir şekilde düşünmenizi isteriz.

E-Ticaret, Web Tasarım ve Sosyal Medya Hakkında

Bültenimize Kaydolun, İşinizi Geliştirecek Gelişmelerden Haberdar Olun

İlgili Yazılar