Facebook Reklam Hesabı Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Bugün Facebook reklam hesabı silme işlemi nasıl yapılır veya nasıl devre dışı bırakacağınızı öğreneceğiz. Bunu yapmanız için birçok neden var. Eğer sürekli reklam vermiyorsanız, Facebook karmaşık bir hale gelir. Bu hesabı neden silmek istiyorum, çünkü her ay hesabımdan para çekiyorlar. Ve ben buna asla izin vermedim. Ve yayınlanacak hiçbir reklam yok veya otomatik olarak yayınlanacak hiçbir reklam yok.
Ve bu adamlara ulaşılamıyor. Onlara ulaşmak ve şikayet etmek çok zor. Bankama gittiğimde, kartımı, banka kartımı değiştirmem gerektiğini söylüyorlar, çünkü bu adam sürekli gelip parayı alacak, bu da benim için biraz sinir bozucu.

Facebook Reklam Hesabı Silmek

Şimdi size reklam hesabınızı nasıl devre dışı bırakacağınızı göstereceğim. Reklam hesabını silmek için buraya gidebilir ve reklamlarınızı bulabilirsiniz. Aşağı kaydırıp reklamları ve diğer şeyleri bulabiliyordunuz. Ama artık bu yeni Facebook’ta bunları göremiyorsunuz. Bu yüzden Facebook.com’a gidebilirsiniz. Eğer Facebook hesabınızı dondurmak istiyorsanız linke tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz.

Facebook reklamları. Tamam reklam seti. Reklamları koy. Bundan sonra, indirilmesini bekleyin. İndirildikten sonra ayarlara gidin ve orada bekleyin. Facebook reklam hesabı silme işlemini adım adım uygulayacağız.

facebook reklam hesabıı

Hesap kurulumunu ekleyin. İndirmenin biraz yavaş olduğunu görüyorsunuz. Tamam. Buraya geldiğinizde, size göstereceğim şeyi göreceksiniz. Ama her neyse, bazen ödeme yöntemlerine falan gitmeye çalıştığınızda bazı şeyleri yapamazsınız. Yapacağınız şey, size bir şey göstermek istiyorum, gelen başka bir alan. Bu bir hata değil. Size verdikleri mesaj bir şekilde sinir bozucu, bazen buna geri dönün. Tamam, hayır gibi bir şeye gittiğimde, herhangi bir filtreye gitmek istemiyorum. İş evi, iş araçları, hesaba genel bakışı görmeme izin verin. Görüyorsunuz, miktar diyorlar ama para almışlar. Bu ay bile gösterdikleri hiçbir şey yok ama düşünün, tamam, olmamızı istediğim bir yer var, çocuklar, Reklamlara gidebiliriz. Reklam vuruşu. Yönetmek. Sonra oraya tıklarsınız, sonra buraya tıklayabilirsiniz. Sonra faturalandırmaya tıklarsınız. Faturalandırma işlemine geldiğinizde, kredi kartı. Ödeme ayarları. Bunu görelim, tamam. Sizi duyduğumuzda, Kartı Kaldır’a tıkladığınızda, size bunu verir. Facebook reklam hesabı silmeden önce kredi kartını silin.

facebook reklam hesabı kaldırma

Sana bunu yapmanı söylüyor. Ve ben bunu zaten yaptım. Çalışmak istemiyor. Başka bir kredi kartı daha var. Bir kere para yatırdığım kredi kartımdan para çekiyorlar. Ondan da para alıyorlar. Ayrıca, bunu silmeye çalıştığımda, bunu silmemi istemiyorlar. Dosyadaki tek ödeme yönteminizi kaldırmadan önce bakiyenizi doğrulamamız gerektiğini söyleyen bu mesajı verdiler. Lütfen Reklamları Yönet’e gidin ve reklamlarınızı kapatın. Sonra 30 dakika içinde buraya dönün. Bakiyenizi ödemeniz ve ödeme yönteminizi kaldırmanız için işleri nasıl biraz zorlaştırdıklarını görebilirsiniz.

facebook ödeme yöntemi kaldırma

Reklamınızı kapatmak istemiyorsanız, bunu kaldırmadan önce yeni bir ödeme yöntemi ekleyebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, bunu kaldırmak için bir başkasına sahip olmanız gerekiyor. Sanki onlara zorla bağlanmışsınız gibi. Bu gerçekten hoşlanmadığım bir davranış. Yani sizi zorla orada olmanız gereken şeyleri yapmaya zorluyorlar. Öyleyse buraya geri dönelim. Ödeme ayarlarına geri dönelim. İnternetim biraz yavaş ama ne yapmak istediğinizi göreceğiz. Bunu tamamlayın ve o URL’ye geri dönün. Tamam, seyirciler. Hesap ayarları ekle’ye tıklıyorsunuz. Buraya geldiğinizde, aşağı kaydırın ve Hesabımı devre dışı bırak deyin. Hesabımı devre dışı bırak’a tıklıyorsunuz. Size bunu okumanız gerektiğini söyleyecek.

Facebook Reklam Hesabı Dondurma İşlemi

Facebook reklam hesabı silmek istemiyorsanız dondurabilirsiniz de. Reklam hesabınızı devre dışı bırakmak istediğinizden emin misiniz? Bu, mevcut tüm kampanyalarınızı durduracak ve yeni reklamlara devam etmenizi veya oluşturmanızı engelleyecektir. Hesabınızda kalan tüm bakiyeler kredi kartınızdan tahsil edilecektir. Hesabınızdaki kredi kartı, bakiyeniz ödendikten sonra otomatik olarak silinecektir. Ödenmemiş bakiye kapatıldı. Facebook’a bir şey borçlu olup olamayacağımı bilmiyorum. Onlara bir borcum yok. Ama şu ekstrelere bakın. Ödenmemiş bakiye, kredi kartları, onlara borçlu olduğunuzu düşündükleri her şeyi kendilerine ödedikten sonra bunları kaldıracaklarını söylüyorlar. Bu işlem iki iş günü kadar sürebilir. Bakalım ne diyecekler. Reklamlarınızı durdurmak istiyor ancak gelecekte Facebook reklamları yayınlamayı planlıyorsanız, mevcut reklamlarınızı duraklatmanızı ve reklam hesabınızı etkin tutmanızı öneririz. Hesabınızı devre dışı bırakmadan önce herhangi bir soru sormak veya yorum yapmak isterseniz lütfen bize geri bildirim gönderin. facebook reklam hesabı dondurma

Tamam, buraya tıklayacağım. Bu bir şey. Bu konuda onlarla ilgileneceğim. Onlara bir mesaj göndermek istedim ama bakın, kullanılamıyor diyor, bu yüzden hiçbir şey yapamıyorum. Bu yüzden destek yok diyoruz. Sorulara da cevap alabiliyorum. Reklamlarımı yalnızca yılın belirli bir zamanında yayınlıyorum. Yatırım getirisi düşük satın alma süreci çok karmaşık, çok pahalı. Diğer seçeneklerle karşılaştırıldığında. Reklamlarım sürekli reddediliyor. Tamam, size hesabınızı devre dışı bırakmanızın nedeninin hangisi olduğunu soruyorlar. Bu yüzden lütfen bunu atlamayın. Bunu yaparsanız, Facebook’a söyleyin ki hepimiz bir şey hakkında şikayet edersek, bence bunu inceleyebilirler ve insanların parasını çalmayı bırakabilirler. Ben buna hırsızlık diyorum çünkü. Eğer insanların rızası olmadan paralarını alan bir yazılım yaratırsanız. Bu basitçe onlardan çaldığınız anlamına gelir. Bence Facebook bizden çalıyor. Şunu yapmadınız, bunu yapmadınız diyorlar. Tamam. Bana küçük bir yorum yapısı gönderileceğini söyledim, tamam mı? Onlara verdiğim sebep bu. Sonra devre dışı bırakacağım. Yani yüklüyorum. Yükleniyor. Tamam, şimdi bu sayfadayız ve tamam diyorlar, dikkat ilişkilendirmesi diyorlar İlişkilendirme ayarınız, Facebook’un reklamlarınızdan kaynaklanan eylemleri nasıl ölçtüğünü belirler. Hayır. Bazen müşterilerin memnun olduğunu bilmek onların sorumluluğundadır. Peki nasıl oluyor da her gün, her ay paramı alabiliyorsunuz ve buna rağmen hiçbir reklam yayınlanmıyor? Basitçe, reklam koysam da koymasam da reklam platformunu kiraladığımı söylemek istiyorsunuz.  Facebook, son dokunuş ilişkilendirme modu modelini kullanır. İnsanların reklamlarınızı tıkladıktan veya görüntüledikten sonra gerçekleştirdikleri eylemleri saymak için ilişkilendirme pencerenizi veya hesaplamak istediğiniz süreyi ayarlayabilirsiniz; bu da reklamlarınız için gördüğünüz sonuçları etkileyecektir. Yani bize bununla ilgilenmediğimizi söylüyorsunuz. Yani bu kartı görebilirsiniz, her neyse kaydedin, hepsi yapıldı. Burada bir düğme vardı. Reklam hesabınızın yakında devre dışı bırakılacağını söylüyor. Öncelikle ödenmemiş herhangi bir bakiyeniz olmadığından emin olmamız gerekiyor. Size bunu gönderdiklerinde, bu mesajı gördüğünüzde, iki iş gününe kadar sürebileceğini söylüyorlar. Eğer bunu yaparsanız, iki gün sonra kontrol edin ve hesabın silinip silinmediğine bakın. Hesap silindiğinde, hesabınızdaki tüm kredi kartlarınızı sileceklerine söz veriyorlar. Böylece paranızı kurtarmanıza yardımcı olacak ve benim param kaybolduğu için sizin paranız da kaybolmayacak. Yani. Ben de aynı sorunla karşı karşıyayım çocuklar. İzlediğiniz için teşekkürler. Bu bağlantıyı da aşağıdaki açıklamaya koyacağım, böylece Facebook’a giriş yaptığınızda sadece bu bağlantıya tıklamanız ve hesabınızı hemen devre dışı bırakmanız gerekiyor.

E-Ticaret, Web Tasarım ve Sosyal Medya Hakkında

Bültenimize Kaydolun, İşinizi Geliştirecek Gelişmelerden Haberdar Olun

İlgili Yazılar