Darıca Web Tasarım – Reklam ve SEO Firması

Web tasarımcı olarak darıca web tasarım için kaliteli tasarımları sunuyoruz ve en uygun fiyatları veriyoruz. Sadece site tasarımı yapmakla kalmıyoruz, tasarımdan sonra sitenizin google’da yükselmesi, trafik alması, yeni müşterilere ulaşması için çalışmalar yapıyoruz. Ayrıca sosyal medya yönetimiyle sosyal medyada da firmanızın tanınmasını sağlıyoruz.

Darıca Web Tasarım Ajansı

Uzun yıllara dayanmış olan bilgi ve birikimi ile tecrübe edinmiş çalışanları sayesinde web tasarımı konusunda sektörde yerini almıştır. En güncel bilişim, teknoloji konularının takibini yaparak her projede kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini göz önüne alarak profesyonel bir şekilde tasarım yapıyoruz. Web tasarım ve yazılım kadromuz ile sizlere en uygun ve en özgün hizmeti sunmayı amaç edindik. Darıca web tasarım ajansı olarak verdiğimiz hizmet sayesinde üstün yenilikler ve çağın gereksinimlerini barındıran, sizleri sektörde üst seviyelere taşıyacak, rakiplerinizden öne çıkaracak ve adından söz ettiren bir kurum/şirket haline gelebilirsiniz.

Darıca E-Ticaret Sitesi Tasarımı

E-Ticaret sitesi üzerinden yürütmüş olunan ticaret platformu internet ile birlikte başladı ve devam ediyor. Yıllar geçtikçe yaygınlaşarak normal ticarete alternatif olması ile yetinmeyip paralel sürdürülen bir satış aracı haline geldi. E-Ticaret siteleri sayesinde satış yapmak, e-ticaret sitesi kurmak ve e-ticaret adı altında bu platformu doğru bir şekilde yapılandırmak için dikkat etmeniz gereken hususları sizler ile paylaşmak, tecrübelerimizden yararlanmanızı sağlamak istiyoruz. Tüm birikimlerini yıllardır Darıca E-Ticaret sitesi tasarımı ve yazılımlarına veren ekibimiz ile sizler ile ortak bir noktada buluşmaktan keyif alıyoruz. Sizlerin istekleri ve ekibimizin bu sektördeki deneyimleri sayesinde iyi işler çıkartmak için çalışıyoruz. E-Ticaret sitesi tasarımı konusunda sitenizi en iyileri arasına girmesini hedefliyor, sizler ile güzel işlerde buluşmak istiyoruz.

Darıca Reklam Ajansı

Darıca Reklam Ajansı olarak büyümeyi hedefleyen, iyi fikirlere güç katan, marka ile tüketici arasında ki o bağa, ilişkiye yeni bir düzen getiren, bir markanın ihtiyacı olabilecek tüm hizmetleri tek bir çatı altında sunabilecek, en yeni donanımlara ve en iyi deneyimlere sahip olan reklam ajansıyız. Farklı konseptlere hitap ediyor, özgün ve farklı tasarımlar ile müşterilerin isteklerini tam anlamı ile karşılayabilecek çözümler üretiyoruz. İnovasyona dikkat edip önem veriyoruz. Farklı fikir açıları sayesinde sabit kalmıyoruz. Yenilikleri en doğru şekilde kullanmaya özen gösteriyoruz. Sürdürülebilir başarıyı hedef gösterip amaçlıyor, gelişime ve eleştiriye her zaman açık bir şekilde işimizin en iyisine odaklanıyoruz. İlerleyen süreç boyunca özgün bir düşünce yapısına sahip ve çağımızın getirilerine ayak uyduran, nitelik ve kişisel donanım adı altında yeterli kriterlere sahip ekibimiz ile sizleri Darıca Reklam Ajansına bekliyoruz.

Darıca Seo Ajansı

Darıca Seo Ajansı olarak, arama motoru optimizasyonu olarak adlandırılan SEO çalışmalarımız ile sitenizde olan hizmet ve ürünlere dayalı Google aramalarında sizleri daha üst sıralarda yer almanızı ve bununla birlikte site trafiğinizin daha fazla artmasına, potansiyel müşterilerinizin artmasını hedefliyoruz. Profesyonel SEO danışmanlığı ekibimiz ile birlikte sitenize daha çok insan ve trafik çekecek, potansiyel müşterileriniz günden güne yükselecektir. Uzman kadromuzun sektörel tecrübelerinden faydalanarak, arama sonuçlarında zirvede olacaksınız. Hedef kitle analizi, çalışma takvimi, site analizi, ölçme & raporlama gibi hizmetlerimiz ile sizlere eksiksiz ve akıldı kalıcı bir hizmet sunuyoruz. Anahtar kelime analizleri yapıyoruz ve ardında hizmet verdiğiniz kategorilerin en çok aranmış olan kelimelerini tespit ediyoruz. Çalışmalarımıza bu anahtar kelimelere odaklı bir şekilde devam ediyoruz. Site yapınızı bu anahtar kelimelerle etkileşime geçecek şekilde düzenliyoruz ve site trafiğiniz maksimum seviyeye çıkıyor. Hizmet vermiş olduğunuz sektör değerlerini inceliyoruz. Darıca SEO Ajansı olarak sektörde ki rekabet yoğunluğunu ve arama hacmini potansiyel verilere göre hedef oluşturuyoruz. Darıca SEO ajansı olarak sitenizi zamanla sektörde tanınan, bilinen bir konuma getiriyoruz.

Darıca Web Tasarım Fiyatları

Yılların katmış olduğu bilgi ve birikimimiz ile müşterilerimiz için memnuniyeti %100 yapmak adına çok çalıştık ve çalışıyoruz. İnternet mecrasında tanıtım ve marka iletişimi stratejilerine yön vermek adına, çözüm ortaklığı yapılmış olan müşterilerimiz ile güç bir bağ kurduk. Web tasarımı konusunda sektörün en üst seviyesinde olabilmek adına her gün canla başla çalışıyoruz. Belirlenen müşteri profiline yönelik bir şekilde web tasarım ihtiyaçlarını giderirken günümüz yeniliklerini de içine katıyoruz. Doğru adımlar ve stratejiler ile web sunum tekniklerini de göz önüne alarak hedef kitleye, optimal bir bütçe ile yapılan bu yatırımın karşılığını verme adına çalışmalarımızı mükemmel kılmayı hedefliyoruz. Web tasarım temellerini günden güne iyiye götüren Darıca Web Tasarım Fiyatları da oldukça makul ve müşterinin isteklerine odaklı belirlenmektedir. En düşük fiyat 1500’den başlamak üzere kişinin istemiş olduğu özelliklere göre eklemeler yapılmaktadır. Günümüz de şirketler kendilerine ait web sitelerine çok özen gösteriyor ve fahiş fiyatlara yaptırılıyor. Darıca Web Tasarım ajansı olarak, sizlerin istekleri doğrultusunda ve en güncel, yeni özellikleri sizlere sunuyoruz.

Darıca E-Ticaret Web Sitesi Fiyatları

Web siteniz her zaman bir broşürden daha fazlasıdır. Kullanacağınız web sitesi müşterilere ilham vermelidir. Yapmış olduğumuz işin sonunda içerikler kolay ve hep ilgi çekicidir. Harekete geçiren mesajlar ile müşteriyi her zaman bir sonraki adıma götürürüz. E-ticaret sitenizi inşa ettikten sonra işlevsellik, özellik ve tasarıma odaklı bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. E-ticaret sitenizin ne kadar performans sağladığını bilmek isterseniz de satış bilgilerine ve envanter verilerine kadar gereken tüm bilgileri sizlere sunuyoruz. Tüm e-ticaret performans ölçümlerini yakından takip edebiliyorsunuz. Genel olarak fiyatlar 2500’den başlıyor ve kişinin istekleri doğrultusunda fiyat değişkenlik gösterebiliyor. Yapılan işe ve web sitesinin özelliklerine göre fiyatlar değiştiği gibi zamanla kendi istekleriniz doğrultusunda web sitenizde değişiklikler de yapabiliyorsunuz. Tabi bazı istekleriniz doğrultusunda yine bir fiyatlandırma söz konusu olabiliyor.

Darıca Web Tasarım Kursu

Web tasarımı kursu esnasında bilişim dünyasında adınızı söz ettiren kişi konumuna gelebilirsiniz. Web tasarımı denilince akla gelebilecek birçok konu hakkında en detaylı ve günümüz gelişimlerine odaklı bir şekilde eğitimler sağlanmaktadır. Darıca Web tasarım kursu sayesinde yeni bir hobi edinmek dışında belki de yeni bir işe adım atacaksınız. Günümüzde teknoloji ve internet ile birlikte çağımızın mesleği haline geldi diyebiliriz. Web Tasarımı alanında birçok insan kariyer yapmakta ve büyük şirketlerle çalışma imkanı bulmakta. Günümüzde ki iş olanağı bakımından da en çok rağbet gören mesleklerden biri diyebiliriz. Web Tasarımı kursu ile öğreneceğiniz bazı şeyler;

 • HTML5 ve hakkında tüm detaylar,
 • CSS, CSS3 hakkında tüm detaylar,
 • Bootstrap kullanımı,
 • Javascript giriş ve temelleri,
 • Uzmanlık gerektiren kodlar,
 • İleri düzey web site tasarımları yapabileceksiniz,
 • Responsive site tasarımı yapabileceksiniz,
 • Kullanıcı ile etkileşimli siteler yapabileceksiniz,
 • Projelerr sayesinde web sayfa yapmayı öğreneceksiniz,
 • SEO çalışmaları açısından önemli olan etiketleri kullanabileceksiniz,
 • Özgün site tasarımları yapabileceksiniz,
 • CSS ile sitenizi görsel açıdan zenginleştirebileceksiniz,
 • Animasyon ve dönüştürme araçlarını aktif bir şekilde kullanabileceksiniz,
 • A’dan Z’ye web proje geliştirme, web sitesi yapma, ileri seviye web tasarımları, kurumsal web tasarımları, e-ticaret sitesi tasarımları, web dizayn gibi birçok konuya da hakim olacaksınız.

Daha birçok şey öğreneceksiniz. Öğrendikleriniz ile sektörün ilerisine gidebilecek ve harika işler çıkartabileceksiniz. Web Tasarımı kursumuz sayesinde birçok iş olanağına sahip olabileceksiniz. Bu kurs sayesinde artık hem yeni bir işiniz olacak hem de geleceğiniz güvende olacak.

E-Ticaret, Web Tasarım ve Sosyal Medya Hakkında

Bültenimize Kaydolun, İşinizi Geliştirecek Gelişmelerden Haberdar Olun