Kadıköy Web Tasarım Firmaları

Kadıköy Web Tasarım Firmaları

by web-tasarim Eylül 28, 2019
kadikoy-web-tasarim-resim

İstanbul Kadıköy web tasarım hizmetlerinde en çok tercih edilen web tasarım ajanlarından biri web-tasarimci.com’dur. Deneyimli yazılımcı ve grafiker kadrosu ile e-ticaret sitesinden, kurumsal web sitesine, kurumsal web tasarımından ürün tanıtım sayfalarına ve çok daha komplike pazaryeri sayfalarına kadar geniş bir yelpazede web tasarım ve yazılım üretmektedir. Söz konusu internet sitesi modellerinin dışında özellikle işinize has, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre geliştirilmiş web yazılım geliştirme hizmeti de vermekteyiz. İnternet ve web tabanlı çalışan herhangi bir yazılım doğal olarak uzmanlık alanımıza girmektedir. Sizlerden proje gereklerini aldıktan sonra proje ekibimizle ön çalışma yaparak fiyatlandırma ve proje zaman planlaması çıkartılmaktadır. Çıkartılan plan üzerinde sizlerle çalıştıktan sonra onay vermeniz halinde geliştirme sürecine başlanmaktadır. Kadıköy internet sitesi tasarım ajansı olarak tüm İstanbul’daki müşterilerimize memnuniyet ve güven temelli bir hizmet sunmaktayız. Sizlerle irtibatımız proje tamamlandıktan sonra da ücretsiz teknik destek şeklinde devam etmektedir. Proje tesliminden 3 ay sonraya kadar oluşabilecek herhangi bir durum için ücretsiz teknik destek vermek hizmet sözleşmemiz içinde yer almaktadır.

Bir firma ile ilgili bilgi almak istediğimizde ilk baktığımız firmanın web sitesidir. Web sitesi olmayan bir firma güvenilir ve kurumsal bir firma algısı yaratmamaktadır. Alışverişten bankacılık işlemlerine kadar her türlü işimizi internetten yaptığımız günümüzde bir firmanın web sitesinin mutlaka olması gerekmektedir. Web sitesi yaptırmak için web tasarımı yapan firmalardan hizmet alınabilmektedir. Kadıköy’nda web sitesi yaptırmak isteyen firmalara Kadıköy web tasarım firmaları hizmet vermektedirler.

Web tasarımı artık bir meslektir. Üniversitelerde web tasarımcılığı bölümleri açılmakta ve bu bölümden mezun olan gençler web tasarım şirketlerinde çalışmaktadır. Kadıköy web tasarım firmaları Kadıköy’nda web tasarımcıları için istihdam yerleridir.

Web Tasarımı Nasıl Yapılır?

Basit bir web sitesi de tasarlansa özel tasarım bir web sitesi de olsa web sitesi tasarlama yaratıcılığın ön planda olduğu bir iştir. Web sitesi tasarlama genelde 2 şekilde yapılmaktadır;

  • Web tasarımı için hazır şablonlar bulunmaktadır. Bu hazır şablonlar üzerine ilgili firmanın bilgileri, resim/fotoğrafları ve içerikler yüklenip geri planda da gerekli kodlar yazılıp web sitesi aktif konuma getirilebilir.
  • Hazır şablonlar dışında tamamen firmaya özel olarak tasarlanan web sitesi tasarlanmaktadır. Web tasarımcıları hazır şablonları kullanmadan tamamen kendi yaratıcılıkları ile sıfırdan web sitesi tasarlarlar.

Hem hazır şablon hem özel tasarım web sitesi tasarımlarını Kadıköy web tasarım firmaları konusunda uzman ekipleri ile yapmaktadırlar.

Web Tasarımı Ne Kadar Sürede Yapılır ve Maliyeti Nedir?

Web tasarımının ne kadar sürede yapılacağı ile ilgili net bir süre yoktur. Web sitesi yapılan firmanın büyüklüğü, kullanılacak resimler ve içerikler, web sitesinin e ticaret sitesi olup olmaması, hazır şablon mu kullanılarak yapıldı özel tasarım web sitesi mi yapıldı gibi faktörler web sitesinin yapım ve aktif olma süresini etkiler.

Yaptıracağımız web tasarımın maliyeti konusunda da net bir bilgi verilemez. Web tasarımının süresini etkileyen faktörler web tasarımının maliyetini de etkiler. Örneğin firmaya özel olarak yapılan web tasarım hazır şablon kullanılarak yapılan web tasarımdan daha maliyetlidir.

Web tasarımı yaptırmak istediğinizde hem zaman hem fiyat ile ilgili bilgileri Kadıköy Web tasarım firmaları vasıtasıyla alabilir, en kısa sürede bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Social Shares

Ücretsiz dijital pazarlama ipuçları için kaydolun!

Düzenli olarak katılımcılara internet üzerinden satışları artırmanın yolları paylaşılacak.

Related Articles

WhatsApp!